باره وبلاگ
مرمنامه این وبلاگ: 1- هدف کلی این وبلاگ: ارائه و انتقال تجربیات،تحلیل ها، نظرات،انتقادات و بررسی های نویسنده در مورد موضوعات مختلف تکامل روحی انسان.
ب: معرفی وبلاگ ها و سایتهای ارائه دهنده موضوعات عرفانی و مذهبی.
ج: جمع آوری و دسته بندی مطالب مفید سایر سایتها و وبلاگ ها در مورد موضوعات تربیت و ارشاد.
د: ارائه فرهنگ توضیحی کلمات و لغات کتابی به روش گفتاری و عامیانه.
2-در این وبلاگ دو هدف اصلی دنبال خواهد شد:
الف: در وهله اول فراگیری و آموختن خودم از دیگران،آنچه که نقص در وبلاگم می بینند چه از لحاظ دانش وبلاگ نویسی و چه در رابطه بامطالب این وبلاگ جهت به تکامل رسیدن و بیشتر مورد استفاده دیگران قرار گرفتن.
ب:عرضه اطلاعات و تجربیات معنوی و عرفانی چه دیگران به این وبلاگ می فرستند و جه خودم .
3- موضوع این وبلاگ ارائه راه های رسیدن به تکامل روحی که اصلی ترین هدف انسان می باشد.
4-لینک دادن مطلبی از این وبلاگ در وبلاگها یا سایتهای ذیگر ، و یا نکاتی که دیگران میفرستند، به هیچ عنوان نشان دهنده تایید یا رد منبع توسط نویسنده این وبلاگ نخواهد بود.
5- معرفی وبلاگها و سایتها در این وبلاگ ، به معنی تایید کل محتوا و مطالب آن سایت یا وبلاگ نیست بلکه بیشتر نکات موضوع مورد نظر خواهد بود.
6- لینک دادن موضوعات مرتبت به این وبلاگ و یا قرار دادن وبلاگم در پیوند وبلاگهای دوستان موجب تشکر و خوشحالی نویسنده وبلاگ خواهد شد.
7- نام حقیقی نویسنده وبلاگ (ن-نوروزی) و خود را یک وبلاگ نویس کاملا اماتور ولی ناشی و ناوارد می داند و از سوال کردن مطالبی که نمی داند ولی برای دیگران ساده است خجالت نمی کشد ودست نیاز دراز میکند لذا با آغوش باز هر نوع پیشنهانراهنمایی،ونطر دوستان مخصوصا وبلاگنویسان باتجربه را در جهت اصلاح،ارتقا’ ،و تکامل وبلاگ نویسی و طراحی وبلاگ و همچنین ارائه مطالب معنوی را استقبال خواهد کرد.
نظر دوستان و مخاطبان در زمینه تصحیح و تکمیل این مرامنامه مغتنم می باشد.

دسته ها :
چهارشنبه هفتم 12 1387
X